plbghrcsenfifrdeellvltnoptroskslessvuk

CX-80 „Kaliska Indoor Football“ XNUMX lygoje

Penktasis komandos sezonas CX-80 dalyvauja žaidimuose Kaliska salės futbolo II lyga. Kiekvienais metais mūsų komanda yra arčiau pakilimo į pirmąją lygą. Šių metų žaidynėms įpusėjus ji užima 2 vietą, lyderiui nusileidusi tik 3 taškais. Šioje vietoje reikia pabrėžti, kad Kališo salės lyga priklauso vienai stipriausių aplinkosaugos lygų Lenkijoje.

Praėjusį sezoną dvi Kališo komandos pateko tarp geriausių Lenkijos taurės komandų, pakeliui įveikusios pirmosios lygos komandas. Visi mūsų sirgaliai džiaugiasi aukštu puolėjų efektyvumu. Geriausių šaulių sąrašo viršuje yra net trys, o jo lyderis – Dominikas Marcinkovskis (CX-80) su 14 įvarčių. Visus, norinčius sekti mūsų komandos veiksmus, kviečiame apsilankyti svetainėje www.tpnp-kalisz.yoyo.pl, kur nuolat skelbiami susitikimų rezultatai ir lentelės. 

Mūsų adresas

CX80 LENKIJA
Chotów 7a,
63-460 Nowe Skalmierzyce,
provincija Didžioji Lenkija

Greitas susisiekimas

  • tel./faksas: +48 62 762 46 07
  • tel./faksas: +48 62 762 46 07
  • E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Norėdami jį peržiūrėti, turite įjungti JavaScript jūsų naršyklėje.

Projekto finansavimas

Prisijungti

sukurti paskyrą

fb piktogramaPrisijungti su Facebook